O nas

Maja – montażystka obrazu i słów, kognitywistka, która w mgnieniu oka odczytuje potrzeby klientów i klientek.
Uwielbia zanurzać się w układaniu poszczególnych kadrów tak, żeby wywoływały efekt “wow” i pobudzały układ limbiczny odbiorców i odbiorczyń, co zawdzięcza neuroestetycznym poszukiwaniom i wrodzonej uważności.
Najbardziej fascynujące i napędzające do filmowego działania są dla niej historie, które, jej zdaniem, czekają na opowiedzenie w każdym człowieku!
Kiedy nie robi filmów – tańczy albo pisze książkę.

Leszek – operator, muzyk i czuły obserwator. Łączy precyzję szwajcarskiego zegarka, ogarnięcie rzeczy nie-do-ogarnięcia (których na planie filmowym nie brakuje) i wrażliwość artysty, tworząc “złotą godzinę” niezależnie od pory dnia (i nocy).

Jak działamy

Zdecydowanie, z lekkością i po swojemu.

Efekt końcowy w postaci filmu to wisienka na torcie całego procesu twórczego, który za każdym razem jest dla nas ekscytującą podróżą, do której chcemy Cię zaprosić.

Nieważne czy koordynujesz duży festiwal, chcesz zrealizować live streaming operowego koncertu czy może chcesz w niespodziewany sposób uchwycić swój produkt – przeprowadzimy Cię przez cały proces filmowej produkcji, zapewniając po drodze wszystkie niezbędne elementy i spokojną głowę, z dawką pozytywnej energii na czele.

Działamy, bo chcemy przyczyniać się do tego, żeby dobre rzeczy docierały do szerokiego grona odbiorców i odbiorczyń, żeby ciekawe idee wypływały na głębokie wody, a emocje wzbudzały się… i inspirowały do zmian!

Jeśli masz podobnie, odezwij się do nas i sprawdźmy, jakie drzwi stoją przed nami otworem.